GN 46/2018 Archiwum

Nocna pielgrzymka i czuwanie

W najbliższy weekend będą dwie okazje do dziękczynienia za ŚDM.

W tym roku już 10. edycja nocnej pielgrzymki do Rud wyruszy w nocy z piątku na sobotę sprzed gliwickiej katedry. Maszerować będą 4 grupy. Recepcja dla pielgrzymów będzie czynna od 23.30 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II. Wyjście 30 minut po północy.

W sobotni poranek o 9.30 Mszę św. w sanktuarium w Rudach odprawi dla pielgrzymów bp Jan Kopiec. Po błogosławieństwie młodzież zawierzy się MB Pokornej.

Tegoroczna pielgrzymka będzie dziękczynieniem za Światowe Dni Młodzieży w Krakowie. Stąd jej hasło: "Zejdź z kanapy, aby zostawić ślad". To kompilacja słów papieża Franciszka skierowanych do młodzieży z całego świata.

Z kolei w niedzielę młodzież działająca przy parafialnych centrach ŚDM w naszej diecezji zaproszona jest na dziękczynne spotkanie. Odbędzie się ono w parafii Wszystkich Świętych w Gliwicach (ul. Kościelna 4). Rozpoczęcie Mszą św. o 15.00, a po niej koncerty zespołów Kids From The Studio, Altra Volta oraz Albo i Nie. Zakończenie ok. godz. 21.

Więcej szczegółów dotyczących uczestnictwa w nocnej pielgrzymce oraz spotkaniu dziękczynnym znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy