Nowy numer 3/2019 Archiwum

Propozycje rekolekcji i formacji

Jezuickie Centrum Kształcenia i Dialogu "Theotokos" w Gliwicach ma przygotowany plan na rok 2016/2017.

Pierwsze warsztaty pt. "Odnaleźć siebie" odbędą się już 10 i 11 września i przeznaczone są dla kobiet. Prowadzić je będzie Iwona Jaskulska, psycholog, a ich celem jest budowanie poczucia własnej wartości, uczenie się zasad zachowania asertywnego oraz dobrej relacji ze sobą i z innymi.

Jeszcze we wrześniu odbędzie się sesja formacyjna pt. "Rachunek sumienia jako oręż w walce duchowej" (16–18 września), którą poprowadzi o. Robert Więcek SJ, proboszcz parafii Matki Bożej Kochawińskiej w Gliwicach. Natomiast w ostatni weekend września (23–25) odbędzie się część pierwsza fundamentu rekolekcji ignacjańskich (druga: 4–6 listopada). Prowadzić go będzie o. Mirosław Bożek SJ.

Pełny program: www.theotokos.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy