Nowy numer 3/2019 Archiwum

Integracja rodzin

III Śląski Piknik Rodziców Dzieci z Autyzmem już wkrótce. Zgłoszenia do poniedziałku.

Spotkanie rodzin dzieci z autyzmem i innymi neurotrudnościami odbędzie się 3 września na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Czechowice” w Gliwicach (ul. Ziemięcicka 62). Piknik organizuje gliwicki Klub Rodziców Fundacji JiM (Jaś i Małgosia), a honorowy patronat nad imprezą objęła małżonka Prezydenta RP, Pani Agata Kornhauser-Duda.

Piknik ma charakter integracyjny i edukacyjny. Przewidziane jest na wspólne spędzenie czasu rodzin dzieci z autyzmem z całego kraju, ale będzie również okazja do konsultacji z różnymi specjalistami. Zaplanowano ponadto: treningi zumby, naukę tańca, pokaz pierwszej pomocy. Dzięki Straży Miejskiej powstanie mini miasteczko drogowe, na którym będzie można poznać zasady ruchu drogowego. Piknik wspierają Piast Gliwice oraz elitarna Jednostka Wojskowa „Agat” im. gen. dyw. S. Roweckiego "GROTA", która wypożyczyła stoły, namioty etc. Atrakcje i zabawy plastyczne animacji dla dzieci zapewnia Młodzieżowy Dom Kultury z Gliwic.

Na piknik przyjmowane są zgłoszenia - do poniedziałku 29 września. Informacje: Małgorzata Leśnik, koordynatorka Klubu JiM w Gliwicach, organizatorka pikniku 572 290 652 g.lesnik@jim.org.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy