Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rozmówki na ŚDM w pięciu językach!

Bezcenna pomoc dla młodzieży i rodzin przyjmujących pielgrzymów.

Młodzi Poligloci ŚDM to kilkuosobowa grupa wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży. Działają oni w ramach projektu "Wolontariat PLUS". Choć ich zainteresowania, pasje i wykształcenie są odmienne, łączy ich wspólny cel: radość pomagania innym.

Impulsem do rozpoczęcia ich działalności była m. in. wieść o organizacji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Młodzieży przygotowującej się do tego wydarzenia zaproponowali bezpłatne szkolenia językowe.

Owocem ich ciężkiej pracy są rozmówki w pięciu językach: angielskim, hiszpańskim, włoskim, niemieckim i francuskim. W założeniu autorów słowniczek ma pomóc w komunikowaniu się podczas tegorocznych Światowych Dni Młodzieży, ale także następnych, które będą organizowane w przyszłości.

My też jesteśmy przekonani, że rozmówki będą przydatne w każdym domu, w którym stacjonować będą pielgrzymi.

Autorami projektu są: Tomasz Koter (angielski/polski), Katarzyna Gawron (hiszpański), Maria Kulis (włoski), Kerstin Appolt (niemiecki), Natalia Śledzińska-Brzezińska (francuski). Projekt koordynowała Wioletta Wójcicka, a za grafikę odpowiadała Paulina Krzyżak.

Uzdolnionym poliglotom dziękujemy za pomoc!

Słowniczek z rozmówkami na ŚDM znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma