Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zielony bieg w Bytomiu

Fundacja "Dom Nadziei" zaprasza na bieg trzeźwości. Pobiegnij dla innych i dla siebie.

Fundacja „Dom Nadziei” 2 lipca w parku Miejskim im. Franciszka Kachla organizuje I Bytomski Bieg Trzeźwości. Uczestnicy mogą wystartować na dwóch dystansach – 2,5 i 5 kilometrów.

Udział w tym wydarzeniu może być różny – bieg, spacer czy nordic walking. Organizatorzy zapraszają całe rodziny, przygotowali też atrakcje dla dzieci.

W przypadku tej imprezy nie wyniki są najważniejsze, ale idea. Fundacja „Dom Nadziei” chce zwrócić uwagę na potrzebę budowania społeczeństwa bez uzależnień i chce wesprzeć osoby zmagające się z nimi.

Bieg ma charakter rekreacyjny, bez klasyfikacji, nagród i wygranych.

Do tej pory zgłosiło się już ponad 150 uczestników, ale zapisy dalej trwają. Można zarejestrować się również przed startem.

A że to bieg nadziei, organizatorzy proszą, żeby każdy uczestnik miał jakiś element stroju w kolorze zielonym. Start 2 lipca o godzinie 11.00, od 10.00 rejestracja. Szczegóły i zapisy na: www.domnadziei.pl/bieg.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma