Nowy numer 21/2022 Archiwum

Strefa kibica

W dniu rozpoczęcia Euro 2016 na Arenie Zabrze przy ul. Roosevelta startuje Plenerowy Sport Pub.

To miejsce, gdzie będzie można wspólnie oglądać mecze i skorzystać z różnych atrakcji. Dziś można było zobaczyć pierwszych gości, wszystko dopiero się rozkręca, choć hałas już się roznosi po okolicy.

Plenerowy Sport Pub zlokalizowany jest na promenadzie zewnętrznej oraz wewnętrznej. Na zewnętrznej przygotowano m.in. scenę i miejsce na gastronomię, a na wewnętrznej będzie można oglądać mecze. Organizatorzy zaplanowali różne rozrywki, m.in. innymi codziennie odbywać się będą konkursy internetowe z wiedzy o piłce nożnej. Pierwsi trzej internauci otrzymają rezerwację miejsca na promenadzie wewnętrznej. Nagrody rzeczowe przygotowane przez organizatora i partnerów wręczane będą przed meczem o 18.00. W weekendy przewidziano program dla całych rodzin.

Promenada zewnętrzna (wokół „bialej” kasy) będzie działać do 28 lipca, od poniedziałku do piątku od 14.00 do 22.00, a w soboty i niedziele - od 12.00 do 22.00.

Promenada wewnętrzna (wejście nr 1 - narożnik, wokół kiosku nr 7) czynna będzie do 10 lipca, od 14.00 do 23.00. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona do około 400 osób.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama