Nowy numer 46/2018 Archiwum

Strefa kibica

W dniu rozpoczęcia Euro 2016 na Arenie Zabrze przy ul. Roosevelta startuje Plenerowy Sport Pub.

To miejsce, gdzie będzie można wspólnie oglądać mecze i skorzystać z różnych atrakcji. Dziś można było zobaczyć pierwszych gości, wszystko dopiero się rozkręca, choć hałas już się roznosi po okolicy.

Plenerowy Sport Pub zlokalizowany jest na promenadzie zewnętrznej oraz wewnętrznej. Na zewnętrznej przygotowano m.in. scenę i miejsce na gastronomię, a na wewnętrznej będzie można oglądać mecze. Organizatorzy zaplanowali różne rozrywki, m.in. innymi codziennie odbywać się będą konkursy internetowe z wiedzy o piłce nożnej. Pierwsi trzej internauci otrzymają rezerwację miejsca na promenadzie wewnętrznej. Nagrody rzeczowe przygotowane przez organizatora i partnerów wręczane będą przed meczem o 18.00. W weekendy przewidziano program dla całych rodzin.

Promenada zewnętrzna (wokół „bialej” kasy) będzie działać do 28 lipca, od poniedziałku do piątku od 14.00 do 22.00, a w soboty i niedziele - od 12.00 do 22.00.

Promenada wewnętrzna (wejście nr 1 - narożnik, wokół kiosku nr 7) czynna będzie do 10 lipca, od 14.00 do 23.00. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona do około 400 osób.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy