Nowy numer 37/2021 Archiwum

Uwielbienie w mieście

Chrześcijańska muzyka, świadectwa i pantomima - koncert "Jego Moc” w Boże Ciało na tarnogórskim rynku.

Uwielbienie w mieście   Zespół Kadosz Uwielbienie wraz z chórem młodzieżowym podczas koncertu uwielbienia w Zamku w Starych Tarnowicach Szymon Zmarlicki /Foto Gość W Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, 26 maja, na rynku w Tarnowskich Górach po raz pierwszy odbędzie się ewangelizacyjny koncert uwielbienia „Jego Moc”. Na scenie wystąpi nowy tarnogórski chór młodzieżowy Zakochani oraz zespół Kadosz Uwielbienie ze wsparciem Wielopokoleniowego Chóru Uwielbienia.

Oprócz chrześcijańskiej muzyki nie zabraknie świadectw, które wygłoszą osoby związane z katolickimi wspólnotami. W trakcie koncertu na scenie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament.

Koncert jest oddolną inicjatywą zespołu Kadosz Uwielbienie oraz tarnogórskich wspólnot, m.in. Domowego Kościoła oraz Odnowy w Duchu Świętym, a także wspólnot "Michael", "Pascha", "Syjon", "Winnica Pana" i wspólnoty "W Drodze" ze Świerklańca. Honorowy patronat nad koncertem objął ks. prałat Jan Frysz, proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach.

Początek koncertu o godz. 17.30. Wstęp wolny.

Uwielbienie w mieście   Materiały organizatora

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama