Nowy numer 25/2018 Archiwum

Uwielbienie w mieście

Chrześcijańska muzyka, świadectwa i pantomima - koncert "Jego Moc” w Boże Ciało na tarnogórskim rynku.

Zespół Kadosz Uwielbienie wraz z chórem młodzieżowym podczas koncertu uwielbienia w Zamku w Starych Tarnowicach   Zespół Kadosz Uwielbienie wraz z chórem młodzieżowym podczas koncertu uwielbienia w Zamku w Starych Tarnowicach Szymon Zmarlicki /Foto Gość W Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej, 26 maja, na rynku w Tarnowskich Górach po raz pierwszy odbędzie się ewangelizacyjny koncert uwielbienia „Jego Moc”. Na scenie wystąpi nowy tarnogórski chór młodzieżowy Zakochani oraz zespół Kadosz Uwielbienie ze wsparciem Wielopokoleniowego Chóru Uwielbienia.

Oprócz chrześcijańskiej muzyki nie zabraknie świadectw, które wygłoszą osoby związane z katolickimi wspólnotami. W trakcie koncertu na scenie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament.

Koncert jest oddolną inicjatywą zespołu Kadosz Uwielbienie oraz tarnogórskich wspólnot, m.in. Domowego Kościoła oraz Odnowy w Duchu Świętym, a także wspólnot "Michael", "Pascha", "Syjon", "Winnica Pana" i wspólnoty "W Drodze" ze Świerklańca. Honorowy patronat nad koncertem objął ks. prałat Jan Frysz, proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach.

Początek koncertu o godz. 17.30. Wstęp wolny.

  Materiały organizatora

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma