Nowy numer 3/2021 Archiwum

Carver Alan Ames w Gliwicach

Sam o sobie mówi, że był wielkim grzesznikiem. Poznał ciemne strony życia i tam znalazł go Jezus. Teraz on opowiada o Jego miłosierdziu.

Spotkanie z Carverem Alanem Amesem odbędzie się w czwartek, 28 kwietnia w kościele Chrystusa Króla w Gliwicach (ul. Okrzei 31). To jedno z kilku miast w Polsce, które odwiedzi w tych dniach.

Należał kiedyś do gangu motocyklowego, poznał życie pełne przemocy i alkoholu. Pan Bóg upomniał się o niego. Punktem zwrotnym było głębokie doświadczenie spotkania z Jezusem w Jego cierpieniu na krzyżu. Jego umieraniu za nas.

Wrócił do Boga i do Kościoła. Dzisiaj jeździ po całym świecie, opowiadając o tej Miłości miłosiernej, która go uratowała. Na rozpoczęcie tej misji dostał pozwolenie metropolity Perth w Australii, gdzie mieszka, który wyznaczył mu też opiekuna duchowego.

Carver Alan Ames jest autorem kilkunastu książek, m. in. „Oczami Jezusa”, „Oczami Bożej miłości”, „Chodzić w Duchu Świętym”, „Łagodny Duch”.

Spotkanie w Gliwicach rozpocznie się o 18.30. Najpierw będzie uwielbienie, o 19.00 – Eucharystia, a po niej świadectwo Carvera Alana Amesa i nabożeństwo z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwą o uzdrowienie.

Więcej o C.A. Amesie można przeczytać tutaj: Jezus przychodzi do gangstera.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama