Nowy numer 33/2018 Archiwum

Oswoić się z uczelnią

Dzień otwarty Politechniki Śląskiej odbędzie się 8 kwietnia.

Spotkania organizowane są dla maturzystów i uczniów klas młodszych. Żeby wziąć w nim udział, nie trzeba się wcześniej rejestrować Dzień otwarty rozpocznie się w Centrum Edukacyjno-Kongresowym przy ul. Konarskiego 18B o 10.00.

W programie m.in. zaprezentowana będzie oferta edukacja politechniki na rok akademicki 2016/2017 i ogólne zasady rekrutacji na poszczególne kierunki. Będzie można dowiedzieć się, jakie przedmioty zdawać na egzaminie maturalnym, by wziąć udział w procesie rekrutacyjnym. Przewidziano też zwiedzanie wybranych wydziałów na ternie gliwickiego kampusu, poznawanie zaplecza laboratoryjnego i efektów prac studenckich kół naukowych oraz spotkanie ze studentami i wykładowcami. Atrakcją będzie uczelniana fotobudka, gdzie można sobie zrobić pamiątkowej zdjęcie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie uczelni: www.polsl.pl

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma