Nowy numer 33/2018 Archiwum

Udało się zidentyfikować ofiarę

Policja odwołuje apel o nadsyłanie informacji.

Po makabrycznym odnalezieniu 4 kwietnia zwłok starszego mężczyzny w walizce informację podano do publicznej wiadomości z prośbą o pomoc w identyfikacji.

Do gliwickiej komendy policji wpływały liczne powiadomienia telefoniczne oraz mailowe od internautów, które dotyczyły wielu różnych osób. Wszystkie przekazywane informacje były dokładnie sprawdzane i analizowane.

Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Gliwicach wytypowali i zatrzymali 57-letniego gliwiczanina mającego związek ze sprawą.

Dziś wiadomo już, że zmarły to 77-letni mieszkaniec Gliwic. Policja dziękuje za społeczny odzew na opublikowany komunikat z prośbą identyfikację.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma