Nowy numer 24/2018 Archiwum

Rozpoczynamy odliczanie do ŚDM

W specjalnym oknie na naszej stronie można zobaczyć filmiki kręcone przez młodzież. A w najnowszym numerze "Gościa Gliwickiego"...

Po "RoratachTV" i "Miłosierniku" ekipa filmowa Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży rozpoczyna nowy cykl o przygotowaniach do ŚDM w naszej diecezji.

Kolejne odcinki będziemy publikować w oknie "Z kamerą przed ŚDM", które znajduje się po prawej stronie witryny gliwice.gosc.pl, tuż pod rozważaniami słowa Bożego na każdy dzień.

Nowe okno "Z kamerą przed ŚDM" znajduje się po prawej stronie witryny "Gościa Gliwickiego"   Nowe okno "Z kamerą przed ŚDM" znajduje się po prawej stronie witryny "Gościa Gliwickiego" gliwice.gosc.pl Można w nim już znaleźć pierwszy filmik - relację z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Natomiast po kliknięciu w tytuł okna wyświetli się podstrona, na której zgromadzone będą wszystkie materiały.

Na początek publikujemy również wywiad z filmowcami z DDM o ich planach na kolejną serię.

Począwszy od najnowszego numeru, ten temat rozpoczyna odliczanie do Światowych Dni Młodzieży na łamach papierowego wydania "Gościa Gliwickiego".

W kolejnym numerze będzie można przeczytać o wizycie w naszej diecezji przedstawicieli grupy z Włoch, która w lipcu zatrzyma się m.in. w Gliwicach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma