Nowy numer 2/2021 Archiwum

Rozpoczynamy odliczanie do ŚDM

W specjalnym oknie na naszej stronie można zobaczyć filmiki kręcone przez młodzież. A w najnowszym numerze "Gościa Gliwickiego"...

Po "RoratachTV" i "Miłosierniku" ekipa filmowa Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży rozpoczyna nowy cykl o przygotowaniach do ŚDM w naszej diecezji.

Kolejne odcinki będziemy publikować w oknie "Z kamerą przed ŚDM", które znajduje się po prawej stronie witryny gliwice.gosc.pl, tuż pod rozważaniami słowa Bożego na każdy dzień.

Rozpoczynamy odliczanie do ŚDM   Nowe okno "Z kamerą przed ŚDM" znajduje się po prawej stronie witryny "Gościa Gliwickiego" gliwice.gosc.pl Można w nim już znaleźć pierwszy filmik - relację z Ekstremalnej Drogi Krzyżowej. Natomiast po kliknięciu w tytuł okna wyświetli się podstrona, na której zgromadzone będą wszystkie materiały.

Na początek publikujemy również wywiad z filmowcami z DDM o ich planach na kolejną serię.

Począwszy od najnowszego numeru, ten temat rozpoczyna odliczanie do Światowych Dni Młodzieży na łamach papierowego wydania "Gościa Gliwickiego".

W kolejnym numerze będzie można przeczytać o wizycie w naszej diecezji przedstawicieli grupy z Włoch, która w lipcu zatrzyma się m.in. w Gliwicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama