Nowy numer 3/2021 Archiwum

Policja prosi o pomoc

Potrzebna identyfikacja zwłok znalezionych w Gliwicach.

Ciało mężczyzny w walizce znaleziono 4 kwietnia w południe w Kłodnicy przy ulicy Wybrzeże Armii Krajowej.

Rysopis mężczyzny: Wiek z wyglądu 70-85 lat, wzrost 158 cm, sylwetka szczupła, skrajnie wychudzony, twarz pociągła szczupła, czoło wysokie, siwy zarost na twarzy, włosy siwe, krótkie, rzadkie, kolor oczu niemożliwy do identyfikacji, nos duży garbaty, uszy duże przylegające, całkowity brak uzębienia.

Ubiór: Szare spodnie dresowe, niebieska koszulka z krótkim rękawem – w białe, cienkie, poziome pasy na całej powierzchni, koszulka z długim rękawem koloru czarnego marki Reserved (rozmiar S), skarpety szare z czarnym pasem z napisem „Sport”.

Jeżeli ktoś rozpoznaje osobę, proszony jest o przekazanie informacji do Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach pod całodobowy numer telefonu: 32 33 69 255 lub do najbliższej jednostki policji tel. 997.

Jedna z hipotez wskazuje, że mężczyzna był obłożnie chory lub nieopuszczający domu. Osoby mające w sąsiedztwie takiego mieszkańca i podejrzewające, że może on być znalezionym mężczyzną, także proszone są o kontakt z policją. Można to zrobić również za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej. Jej adres oraz zdjęcia osoby znalezionej i jej rzeczy znajdują się na stronie: gliwice.slaska.policja.gov.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama