Nowy numer 33/2018 Archiwum

Dzieci zaśpiewają dla Jana Pawła II

Zgłoszenia na konkurs piosenki religijnej przyjmowane są do 15 kwietnia.

Organizatorem Regionalnego Konkursu Piosenki Religijnej pt. „Pieśń niesiemy w darze” jest Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Pawła II w Gliwicach.

Co roku odbywa się on pod patronatem bp. Gerarda Kusza i dedykowany jest św. Janowi Pawłowi II. Tym razem będzie to 10. edycja. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas I-VI. Przesłuchania odbędą się 22 kwietnia w dwóch grupach wiekowych (klasy I-III i klasy IV-VI w kategoriach soliści i zespoły - do 10 osób) w SP nr 18 w Gliwicach.

Koncert laureatów zaplanowano na 19 maja o 10.00 w auli Centrum Edukacyjnego im. Jana Pawła II przy gliwickiej katedrze. Nagrody wręczać będzie bp Gerard Kusz. Regulamin konkursu jest do pobrania poniżej.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma