Nowy numer 37/2021 Archiwum

Zaśpiewaj z nimi Panu

Można dołączyć do zespołu uwielbienia Inicjatywy Missio. I razem chwalić Boga.

Przesłuchania odbędą się 12 marca od 15.00 do 17.00 w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach (obok katedry). Głównym celem zespołu jest posługa uwielbiania Boga muzycznie i modlitewnie podczas wydarzeń organizowanych przez Inicjatywę Missio i innych spotkań. Obecnie skład zespołu tworzą cztery osoby: Radek Pędziałek (gitara akustyczna), Angelika Nizar (klawisze), Zuzanna Górnicka (klarnet) i Nina Cortez (wokal).

Próby zespołu będą odbywać się dwa razy w miesiącu. Jedna to próba instrumentalno-wokalna, a druga wokalna z nauczaniem wokalnym. Planowana jest też raz w miesiącu formacja na temat uwielbienia. Nauczanie wokalne poprowadzi Anna Pieszka, absolwentka wokalistyki Akademii Muzycznej w Katowicach, nauczyciel śpiewu, wokalistka kwartetu C.D.N., związana z Polskim Teatrem Historii oraz Teatrem Castello.

Na przesłuchanie zgłaszać się mogą osoby w wieku od 16 do 30 lat. Należy przygotować jeden lub dwa utwory. Osoby, które nie będą chciały śpiewać solowo, zostaną przesłuchane przy instrumencie. Umiejętność gry na jakimś instrumencie jest mile widziana, ale nie wymagana. Zgłoszenia do udziału w przesłuchaniach za pomocą formularza na stronie www.inicjatywamissio.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama