Nowy numer 33/2018 Archiwum

Liczą się spotkani w drodze ludzie

Dziennikarz i podróżnik zaprezentuje w Zabrzu swoją najnowszą książkę "Lwów i okolice".

Spotkanie Jędrzejem Majką odbędzie się w sali witrażowej Muzeum Górnictwa Węglowego (ul. 3 Maja 19) 22 lutego o 16.00. Teolog, dziennikarz i podróżnik z Krakowa opowie o swoim życiu, w które wpisały się miejsca, ko których dociera i ludzie, których tam spotyka. „Środki lokomocji i odwiedzone miejsca nie są dla mnie najważniejsze. Bo tak naprawdę liczą się tylko spotkani w drodze ludzie, ich życie i opowiedziane przez nich historie.” – pisze podróżnik na swojej stronie internetowej.

Spotkanie połączone jest promocją jego najnowszej książki ,,Lwów i okolice". Przewodnik ten zawiera ciekawostki i opisy niezwykłych miejsc, plany lwowskich nekropolii i mnóstwo informacji praktycznych. Można w nim znaleźć nawet aktualne schematy linii tramwajowych. Uzupełnia go 400 kolorowych zdjęć i pomysły na trasy jednodniowych wycieczek do Lwowa.

Na spotkanie zapraszają Muzeum Górnictwa Węglowego i zabrzański oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma