Nowy numer 28/2018 Archiwum

O Bożym Miłosierdziu pod ziemią

Rekolekcje wielkopostne w zabytkowej kopalni "Guido" poprowadzi ks. dr Stanisław Puchała, kapelan tamtejszej kaplicy św. Barbary.

Odbędą się one w trzy wieczory od 10 do 12 marca. Ich temat to „O Bożym Miłosierdziu – 170 metrów pod ziemią”. Codziennie rozpoczęcie o 19.00.  

W czwartek zaplanowano Mszę św. z konferencją. W piątek odbędzie się Droga Krzyżową od podszybia do kaplicy św. Barbary. Po niej przewidziana jest Msza św. z konferencją. Natomiast w sobotę odbędzie się Msza św. z konferencją i zakończenie rekolekcji.

Zjazdy pod ziemię rozpoczną się o 18.00. Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod tel. 32 271 40 77.

Zjazd do kaplicy św. Barbary jest bezpłatny, ale każdy uczestnik rekolekcji jest zobowiązany opłacić koszt indywidualnego ubezpieczenia w kwocie 1,00 zł.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma