Nowy numer 23/2021 Archiwum

Wielkie Derby Śląska na otwarcie stadionu

Bilety na mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Ruchem Chorzów można kupować online.

Rywalizacja Górnika Zabrze z Ruchem Chorzów buduje legendę nie tylko śląskiego, ale i polskiego futbolu. Spotkanie pomiędzy tymi zespołami należy do kategorii imprez sportowych, które dorobiły się nazwy własnej. Każdy kibic doskonale wie, co oznaczają trzy litery: „WDŚ”. Kolejna odsłona tych zmagań nastąpi w niedzielę 21 lutego. Gospodarzem spotkania będzie zespół z Zabrza.

Piłkarze Górnika zagrają o podwójną stawkę. Tegoroczne derby połączono bowiem z oficjalnym otwarciem nowej Areny Zabrze. Budowa, której od początku towarzyszyło olbrzymie zainteresowanie kibiców i mediów, została wreszcie zakończona. To jeden z najnowocześniejszych stadionów w kraju.

Najbliższe Wielkie Derby Śląska zbiegły się też z uruchomieniem systemu elektronicznej sprzedaży biletów. Zaledwie przez pierwsze trzy dni sprzedano już 10 tysięcy wejściówek na najbardziej elektryzujące spotkanie w regionie.

Bilety na mecz można kupić TUTAJ. Jedną z nowości elektronicznego systemu jest usługa print@home, która pozwala na zakup i wydruk biletu na mecz bez wychodzenia z domu.


Zobacz również:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama