Nowy numer 21/2018 Archiwum

Konkurs chóralny NAGRAJ NAS

Do 20 lutego trwa głosowanie online w konkursie chóralnym NAGRAJ NAS, zorganizowanym przez Fundację Chórtownia.

W pierwszym etapie chóry z całej Polski mogły nadsyłać zgłoszenia w postaci linków do wykonywanych przez siebie utworów. Do konkursu zgłosiło się 11 chórów, z czego jury wybrało 6 utworów.

Do przeszły II etapu konkursu przeszły:

- Ekumeniczny Chór Kameralny Kościoła Ewangelicko-Reformowanego z Warszawy

- Chór Kameralny Akademii Muzycznej z Katowic

- Chór Kameralny Lege Artis z Krakowa

- Zespół Wokalny CONTENTO CORE z Katowic

- Młodzieżowy Zespół Wokalny SINE NOMINE z Lublina

- Chór Nauczycielski Laetitia Cantus z Zabrza

W konkursie zwycięży nagranie, które do 20 lutego uzyska największą ilość głosów. Nagrodą główną ufundowaną przez firmę DTS Studio Mobile Recordings z Krakowa jest profesjonalna realizacja nagrania audio (dwa dni nagraniowe) lub video. Drugą nagrodą, ufundowaną przez Studio B1 z Gliwic, jest nagranie audio (jeden dzień nagraniowy).

Link, pod którym można oddawać głosy, to: http://www.survio.com/survey/d/U6J3S4C2Q1A7C6F5K. Do dziś oddano już około 16 000 głosów internautów.

Chóry, które odpadły w pierwszej turze konkursu, otrzymają nagrodę pocieszenia. Będzie nią płyta "The Sound of Europe II" wydana przez Fundację Chórtownia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma