Nowy numer 39/2023 Archiwum

Kto zdobędzie długopis od prezydenta Dudy?

Licytacja odbędzie się podczas balu charytatywnego na stadionie Piasta w Gliwicach.

Długopis z faksymile prezydenta Andrzeja Dudy trafił do organizatora imprezy ks. Krzysztofa Misiudy niespodziewanie. Po podaniu informacji o balu charytatywnym, na którym przewidziana jest licytacja, Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy przysłała go razem z listem i życzeniami zebrania jak największej sumy pieniędzy i udanej zabawy. Ktoś po prostu zwrócił się z taką prośbą, która nie została bez odpowiedzi.  

W podobny sposób lista przedmiotów na licytację powiększyła się o koszulkę reprezentacji Polski z autografem Roberta Lewandowskiego.

Parafialny Bal Charytatywny na stadionie Piasta Gliwice odbędzie się 30 stycznia od 17.00 do 1.00 w nocy. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc chorym dzieciom z parafii św. Barłomieja, a częściowo na oddział dziecięcy zabrzańskiej kardiochirurgii. Różne ciekawe przedmioty ofiarują także bp Jan Kopiec, prof. Marian Zembala, Kuba Błaszczykowski, Łukasz Piszczek, Szymon Hołownia, Arkadiusz Milik, Piast Gliwice i inni.

Bal organizowany jest na 70 par. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Po bilety w cenie 210 zł od pary można zgłaszać się do kancelarii parafii św. Bartłomieja w Gliwicach (ul. Bernardyńska 19, tel. 32 270 50 23). Zabawę poprowadzi Andrzej Miś, prezenter radia Silesia w Zabrzu, a grać będą Mirosław i Celina Frejowie.

Więcej o inicjatywie pisaliśmy w "Gościu Gliwickim" na 10 stycznia i w e-wydaniu.

Kto zdobędzie długopis od prezydenta Dudy?   Ks. Krzysztof Misiuda z koszulką Kuby Błaszczykowskiego na licytację Danuta Gajdzik

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast