Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pokaż nam swoje święta - głosowanie przejdź do galerii

Zapraszamy do oglądania zdjęć i głosowania w konkursie na najpiękniejszą dekorację bożonarodzeniową.

W tym roku poprosiliśmy naszych Czytelników o podzielenie się klimatem swoich świąt. Zachęcając do fotografowania nie tylko szopek bożonarodzeniowych, ale dekoracji domu, przygotowań do Bożego Narodzenia, wigilijnej wieczerzy, kolędowania… Wszystkiego, co oddaje atmosferę świąt w ich rodzinie. 

Dziękujemy za nadesłane zdjęcia. I za to, że ich autorzy w ten sposób chcieli zaprosić nas do swoich domów.

Niektóry z nich do fotografii dołączyli krótsze i dłuższe opisy, swoje refleksje, a nawet świąteczne życzenia.

Zdjęcia prezentujemy w fotogalerii i zapraszamy do oddawania głosów na najładniejsze z nich, klikając pod wybranymi fotografiami. Trzy najlepsze zdjęcia nagrodzimy.

Głosować można do 10 stycznia. Wyniki konkursu opublikujemy na stronie, a także w wydaniu papierowym „Gościa Gliwickiego” na 17 stycznia (nr 3/2016).

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma