Nowy numer 24/2018 Archiwum

Noc konfesjonałów w naszych kościołach

W ostatnim tygodniu przed świętami z sakramentu pokuty i pojednania można skorzystać aż do północy.

Noc Konfesjonałów odbędzie się 22 i 23 grudnia. Sakrament pokuty i pojednania poprzedzony będzie nabożeństwem pokutnym i połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu.

22 grudnia w godzinach 20.00–24.00 w Gliwicach spowiednicy będą czekali na wiernych w kościołach: Chrystusa Króla (ul. Okrzei 31), Podwyższenia Krzyża Świętego (u redemptorystów, ul. Daszyńskiego 2), NMP Matki Kościoła (na osiedlu Sikornik, ul. Pliszki 20). A w Zabrzu w kościołach: św. Anny (ul. 3-go Maja 18), św. Wojciecha (na osiedlu Kopernika, ul. Heweliusza 4), św. Teresy (w Mikulczycach, ul. Św. Teresy 2) i św. Wawrzyńca (w Mikulczycach, ul. Mariacka 1). Poza tym spowiedź planowana jest również w kościele św. Bartłomieja w Smolnicy i w kościele Trójcy Świętej Bytomiu (ul. Kwietniewskiego 1).

W innym bytomskim kościele Świętej Rodziny (w Bobrku, ul. Konstytucji 24) spowiedź będzie również 22 grudnia, ale krócej, bo w godzinach 20.00–22.00.

Natomiast 23 grudnia w godzinach 20.00–24.00  –  Noc Konfesjonałów odbędzie się w kościele Świętego Krzyża w Zabrzu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma