Nowy numer 24/2018 Archiwum

Barbórkowa modlitwa

Zbliża się święto górników. Podajemy terminy niektórych Mszy barbórkowych w naszej diecezji.

W dzień świętej Barbary w naszej diecezji Msze święte w wielu miejscach będą sprawowane w intencji górników i ich rodzin.

W piątek, 4 grudnia w parafii Krzyża Świętego w Zabrzu Eucharystii o 9.30 będzie przewodniczył bp Jan Kopiec. Poświęci również w tym kościele Tajemnice Różańcowe i znajdujący się przed nim pomnik Pamięci Górniczej.

W Gliwicach, w parafii św. Jacka w Sośnicy, Eucharystię o 8.00 sprawował będzie bp Gerard Kusz.

Natomiast w Bytomiu, w jezuickiej parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, również o 8.00, Mszę św. za górników, hutników i ich rodziny odprawi ks. prof. Józef Bremer SJ, rektor Akademii Ignatianum w Krakowie.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma