Nowy numer 21/2022 Archiwum

Marana Tha - pasja oczekiwania

Rekolekcje adwentowe dla wspólnot w Gliwicach poprowadzą Krzysztof Demczuk i Radosław Siewniak.

Od 30 listopada do 2 grudnia w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach odbędą się adwentowe rekolekcje dla wspólnot, ruchów i stowarzyszeń. Tematami kolejnych dni będą: „Zwiastowanie Miriam i narodziny Jezusa”, „Odnaleźć i zbawić to, co zaginęło”, „Adwentowa niespodzianka”.

Program każdego dnia wygląda tak samo. Spotkanie rozpoczyna się o 18.30 uwielbieniem, od 19.00 są dwie konferencje oddzielone przerwą, a o 20.40 rozpoczyna się modlitwa wstawiennicza.

Krzysztof Demczuk jest liderem katolickiej wspólnoty Metanoia w Jaworznie, pedagogiem i terapeutą – specjalistą psychoterapii uzależnień. Od kilkunastu lat związany jest ze wspólnotami charyzmatycznymi, szkoli liderów wspólnot. Radosław Siewniak, pasterz Kościoła ewangelicznych chrześcijan w Chrzanowie, jest publicystą, fizjoterapeutą, założycielem i prezesem Stowarzyszenia „Do Źródła”, autorem książki „Prawda głodna odwagi”.  

Szczegóły na temat rekolekcji można znaleźć na stronie internetowej Inicjatywy Missio. Poniżej świadectwo Krzysztofa Demczuka w programie "Na poddaszu".

Na poddaszu 9 | Krzysztof Demczuk
Na poddaszu

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama