Nowy numer 25/2018 Archiwum

W żłóbku na sianie

To dobry sposób na zadbanie o tradycje bożonarodzeniowe.

Konkurs organizuje co roku Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3 w Zabrzu. Mogą w nim uczestniczyć przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich (z wyjątkiem szkół plastycznych ) oraz placówki oświatowo-wychowawcze.

Szopki, witraże, hafty i aplikacje, rzeźby i płaskorzeźby przyjmowane będą 30 listopada od 15.30 do 17.00 w domu parafialnym przy kościele św. Anny w Zabrzu (ul. 3-go Maja 20). Technika i forma wykonywanych prac jest dowolna. Kartę zgłoszenia można pobrać na stronie www.opp3zabrze.cba.pl. Są tam też dodatkowe informacje organizacyjne. Podsumowanie konkursu i rozdanie nagród oraz kolędowanie odbędzie się 7 grudnia o 16.00 w domu parafialnym.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma