Nowy numer 33/2018 Archiwum

Gdy wzrok zaczyna się psuć

Coś się zamazuje, jest nieostre… Medyczne spotkanie z ekspertem i zapisy na badania.

Zagrożenia okulistyczne wieku średniego i starszego będą tematem „Spotkania z ekspertem” w Bytomiu.

– Na wykład zaprosiliśmy prof. Ewę Herbę, kierownik Oddziału Okulistyki Szpitala Specjalistycznego nr 1 w Bytomiu – mówi Aleksandra Szatkowska z wydziału promocji UM. – Będzie mowa m.in. o zaćmie, zwyrodnieniu siatkówki i powikłaniach okulistycznych w cukrzycy.

Czwartkowe spotkania medyczne to nie tylko okazja do zadawania pytań specjaliście, ale i bezpłatnych badań profilaktycznych. – Tym razem będzie można umówić się na bezpłatne, podstawowe badania okulistyczne w szpitalu. Prosimy jednak o wyrozumiałość, bo liczba miejsc jest ograniczona – zapowiada Aleksandra Szatkowska.

Spotkanie odbędzie się w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7 w czwartek, 17 września o 17.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma