Nowy numer 25/2018 Archiwum

Do wyboru są dwa dystanse

7. Bytomski Półmaraton czeka na zawodników. Jeśli będzie ich minimum 1200, można wygrać samochód.

Bytomski Półmaraton, który organizowany jest w niedzielę 20 września, w tym roku odbędzie się na nowej trasie. Start i meta będą na parkingu przy Centrum Handlowym Atrium Plejada. Przewidziano dwa dystanse - 21,097m (2 pętle) lub 10.000 m (1 pętla), w całości na nawierzchni asfaltowej. W półmaratonie mogą startować osoby pełnoletnie. Młodzież, która do 20 września ukończy 16 lat, może uczestniczyć w biegu pod warunkiem podpisania oświadczenia przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Rozpoczęcie odbędzie się o 11.00, zakończenie - o 14.00. Kto nie zdąży w tym czasie, będzie musiał przerwać bieg. Przewidziane są różne kategorie oraz nagrody. Jeżeli liczba startujących wyniesie 1200 lub więcej, wówczas nagrodą główną konkursu będzie samochód osobowy, jeżeli będzie ich mniej, to 5 tys. zł.

Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej biegu: www.bytomskipolmaraton.pl do 11 września. 19 września od 16.00 do 20.00 będzie się można zapisać w Biurze Zawodów w C.H. Atrium Plejada. Za start pobierane są opłaty.

Organizatorami imprezy są Towarzystwo Tenisa Stołowego Polonia Bytom oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu. Patronat honorowy objęli prezydent Bytomia Damian Bartyla i parafia Świętego Krzyża w Bytomiu- Miechowicach.

Półmaraton to także różne imprezy towarzyszące dla młodszych i starszych. Informacje i regulamin znajdują się na stronie internetowej: www.bytomskipolmaraton.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma