Nowy numer 25/2018 Archiwum

Urodzinowy przejazd

Zabrzańska Masa Krytyczna obchodzi piątą rocznicę powstania. Będzie impreza.

To grupa rowerzystów, która w 2. piątek każdego miesiąca przejeżdża ulicami Zabrza, aby zwrócić uwagę władz, kierowców i przechodniów, jak wielu aktywnych miłośników dwóch kółek porusza się na co dzień po drogach. Jest to sposób na integrację tego środowiska, ale także rodzaj pokojowej manifestacji, dzięki której m.in. powstaje infrastruktura dla rowerzystów.

Z okazji 5-lecia ZMK zaprasza na przejazd, który rozpocznie się 14 sierpnia o 18.00 na pl. Wolności. Meta wyjątkowo wyznaczona jest na terenie Sztolni Królowa Luiza.

Na uczestników będą tam czekać liczne atrakcje: możliwość bezpłatnego zwiedzania z przewodnikiem, konkursy z nagrodami, stoiska Herbaciarni Czajnik i Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz poczęstunek ufundowany przez miasto Zabrze.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma