Nowy numer 25/2018 Archiwum

"Gość Gliwicki" na Facebooku

Polub nasz profil, aby nie przegapić żadnej informacji z diecezji i regionu!

Strona "Gościa Gliwickiego" na Facebooku   Strona "Gościa Gliwickiego" na Facebooku Facebook Strona "Gościa Gliwickiego" pojawiła się już na Facebooku. Nasza redakcja rozpoczyna nadawanie na najpopularniejszym portalu społecznościowym, aby dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców.

Codziennie dostarczamy naszym Czytelnikom najnowsze informacje z życia diecezji i regionu. W naszym serwisie publikujemy relacje i zdjęcia z ważnych miejsc oraz zapowiedzi ciekawych wydarzeń. Od teraz chcemy dzielić się nimi także z facebookową społecznością.

Zachęcamy do kliknięcia "Lubię to!" oraz zapraszania swoich znajomych do polubienia strony!

"Gościa Gliwickiego" na Facebooku znajdziesz TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma