Nowy numer 7/2019 Archiwum

Będą warsztaty z TGD

Przygotowania do październikowych Papieskich Dni już się zaczęły.

Samorządy Miasta Gliwice i Powiatu Gliwickiego wraz z Kurią Diecezjalną w Gliwicach przygotowują Dzień Papieski Ziemi Gliwickiej.

To święto Jana Pawła II przypada 11 października, ale już teraz można zaplanować udział w niepowtarzalnych koncertach i warsztatach wokalnych.

- Przygotowujemy cały szereg wydarzeń na dni bliskie 11 października. Dwa spośród nich będzie można spędzić z TGD,  jednym z najbardziej znanych polskich zespołów wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem - mówi Magdalena Budny, sekretarz Powiatu Gliwickiego.

Trzecia Godzina Dnia przedstawia siebie nie tylko zespół muzyczny, ale także wspólnotę, dosyć wyjątkową, ponieważ tworzą ją ludzie reprezentujący różne wyznania chrześcijańskie. Jej koncerty są nie tyle formą prezentacji artystycznej, co "ubraną w dźwięki" modlitwą.

TGD da u nas dwa koncerty: 10 października w Kinie Amok - Scena Bajka, a 11 października w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej na osiedlu Trynek. Zespół poprowadzi też warsztaty wokalne dla wszystkich zainteresowanych muzyką chrześcijańską i pop-gospel. Kierował nimi będzie Piotr Nazaruk, dyrygent chóru TGD prowadzący grupy wokalne w programach telewizyjnych („Szansa na sukces”, „Bitwa na głosy”), współpracujący m.in. z Anną Marią Jopek.

Bliższe informacje nt. warsztatów i zapisy: Młodzieżowy Dom Kultury w Gliwicach, tel.  32 232 69 54.

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL