Nowy numer 46/2018 Archiwum

Pogrzeb śp. Marka Waniewskiego

Pożegnanie założyciela gliwickiej Frondy 10 czerwca w parafii Chrystusa Króla w Gliwicach.

Marek Waniewski, gliwicki radny Prawa i Sprawiedliwości, członek i założyciel gliwickiego Klubu Frondy, zmarł 6 czerwca po długiej i ciężkiej chorobie. Miał 58 lat. Angażował się w różnego rodzaju działania na rzecz rodziny oraz tradycyjnego i patriotycznego wychowania, organizując sympozja, spotkania i wykłady, w czym nie przeszkadzała mu nawet ciężka choroba. Był również zaangażowany w prace Rady Osiedla Zatorze.

Msza święta pogrzebowa śp. Marka Waniewskiego zostanie odprawiona 10 czerwca o godzinie 10.00 w kościele Chrystusa Króla w Gliwicach. Po niej uroczystość pogrzebowa na cmentarzu Lipowym.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy