Nowy numer 3/2019 Archiwum

Chcesz z nimi śpiewać?

Chór Katedry Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Gliwicach ogłasza nabór. Potrzebne są głosy męskie i żeńskie.

Spotkanie dla zainteresowanych śpiewaniem w chórze odbędzie się 15 czerwca o 18.30 w w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach, obok katedry.

Zaproszeni są wszyscy miłośnicy śpiewu i muzyki chóralnej, a szczególnie młodzież i mężczyźni z Gliwic i okolic. Kandydaci powinni wykazać się podstawowymi umiejętnościami wokalnymi, dobrym słuchem oraz entuzjazmem i chęcią śpiewu. Chór prowadzi wybitna pedagog i dyrygent, prof. dr hab. szt. muz. Krystyna Krzyżanowska-Łoboda. Próby odbywają się w każdy poniedziałek i piątek od 19.00 do 20.30 w CE im. Jana Pawła II.

Chór ubogaca ważniejsze uroczystości diecezjalne i katedralne z udziałem biskupa, jest też członkiem Śląskiego Związku Chórów i Orkiestr i bierze udział w licznych koncertach, pielgrzymkach i festiwalach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy