Nowy numer 3/2019 Archiwum

W górę serca po raz trzeci

Ewa Uryga i Magda Anioł zaśpiewają podczas wieczoru uwielbienia, który po raz trzeci odbędzie się w Boże Ciało w Lublińcu.

III Wieczór Uwielbienia „W górę serca” na lublinieckim rynku odbędzie się 4 czerwca. Gościem spotkania będzie Ewa Uryga. Na scenie wystąpią również s. Anna Bałchan, Magda Anioł, kwartet smyczkowy Altra Volta, chór Con Brio oraz grupa z Zakładu Karnego dla kobiet w Lublińcu. Kierownictwo muzyczne nad koncertem objął Adam Szewczyk.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00 i będzie dopełnieniem całodziennego świętowania Bożego Ciała. Muzycznym uwielbieniem Jezusa w Najświętszym Sakramencie. W czasie spotkania będzie można kupić książki i płyty z muzyką chrześcijańską.

Organizatorami spotkania są Stowarzyszenie PoMOC dla Kobiet i Dzieci im. Marii Niepokalanej, Stowarzyszenie „Masz Talent”, Stowarzyszenie Młodzieżowe NINIWA oraz parafie dekanatu lublinieckiego i burmistrz Lublińca.

Koncert odbywa się pod patronatem „Gościa”. Szczegółowe informacje na Facebooku: www.facebook.com/WGoreSerca.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy