Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Zapal się do uwielbienia

Maria Vadia, świecka misjonarka i charyzmatyczka ze Stanów Zjednoczonych, odwiedzi Gliwice.

Tematem dwudniowego spotkania będzie „Uzdrowienie przez uwielbienie”. – Św. Jan Paweł II powiedział, że potrzebujemy świadków, a nie nauczycieli. Maria Vadia to konkretny świadek znaków i cudów, które towarzyszą głoszeniu Ewangelii z mocą w dzisiejszych czasach. Dlatego zapraszam na spotkanie Ewangelii z mocą – zachęca Stefan Mitas z Inicjatywy Missio, która jest organizatorem tego wydarzenia.

Spotkanie z Marią Vadią w Gliwicach odbędzie się 18 i 19 maja w domu katechetycznym i kościele NMP Matki Kościoła (na osiedlu Sikornik). W programie każdego dnia jest spotkanie dla liderów, animatorów i wstawienników, Eucharystia, uwielbienie, konferencja i czas posługi. Koszt  30 zł dla tych, którzy zapiszą się do 9 maja, później  40 zł. Zgłaszać się można do 17 maja na www.inicjatywamissio.pl (informacje: tel. 606 898 140 w godz. 11.00–15.30 i 17.00–22.00).

„Podczas swoich rekolekcji i warsztatów budzi w uczestnikach głód Słowa Bożego i na nim opiera swoje nauczanie. Jej charyzmat proroctwa pomaga innym otworzyć się na działanie Boga, rozpoznać Jego wolę w swoim życiu i przyjąć uzdrowienie. Szczególnym charyzmatem Marii jest uwielbienie i zapalanie innych do uwielbienia Boga” – czytamy na stronie internetowej Inicjatywy Missio w zaproszeniu na spotkanie z ewangelizatorką.

Maria Vadia urodziła się na Kubie. Jako 10-latka wyjechała z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Mieszka w Miami. Organizuje konferencje charyzmatyczne, prowadzi stałą ewangelizację w więzieniu dla kobiet, angażuje się w posługę stowarzyszenia „Magnificat" i dzieła charytatywne. Jest autorką książek o życiu w Duchu Świętym i posługiwaniu charyzmatami. Podróżując po całym świecie, głosi Słowo Boże na wielkich spotkaniach charyzmatycznych, a także prowadzi formację małych grup modlitewnych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL