Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Idą już po raz drugi

Wyruszają z Żernik, a celem tej drogi jest miejsce, gdzie czczona jest Matka Boża Trzykroć Przedziwna.

Ruch Szensztacki diecezji gliwickiej 1 maja po raz drugi organizuje pieszą pielgrzymkę z parafii w Żernikach do sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej w Zabrzu-Rokitnicy.

Zapraszają wszystkich chętnych, szczególnie małżeństwa z dziećmi i tych, którzy chcą ten czas i modlitwę ofiarować w intencji osób życia konsekrowanego oraz powołań kapłańskich i zakonnych.

Pielgrzymka rozpoczyna się Mszą św. o godz. 9.00 w kościele św. Jana Chrzciciela w Żernikach. W drodze z modlitwą i śpiewem zaplanowana została również konferencja. Około godz. 14.00 pielgrzymi dotrą na miejsce. Tam planowane są akt zawierzenia Matce Bożej, nabożeństwo majowe, a po nim wspólne ognisko.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL