Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Wielki talent, żeby kochać

- Miłosierdzie Boże jest wielkie, jednak rozpoczyna się od twojego miłosiernego spojrzenia, od przebaczenia temu, który ci zawinił - mówił w homilii o. Tomasz Maniura OMI, przełożony klasztoru w Kokotku.

„Wspomnienie o Janie Pawle II" w lublinieckiej parafii św. Stanisława Kostki zorganizowali wspólnota Metanoia, chór Con Brio oraz Stowarzyszenie Masz Talent.

Był to wieczór uwielbienia z okazji dziesiątej rocznicy śmierci Jana Pawła II oraz przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży. Również w tym dniu oficjalne rozpoczęło swoją działalność Stowarzyszenie Masz Talent.

Pierwszym punktem wieczoru była prezentacja multimedialna przedstawiająca historię ŚDM. Następnie odbyła się Msza św. której przewodniczył o. Grzegorz Pawluś OMi, wikary parafii, a homilię wygłosił o. Tomasz Maniura OMI.

- Twoim największym talentem jest życie i Bóg nam daje o wiele więcej niż jesteśmy w stanie przyjąć. Talentu nie można zakopać, trzeba się nim dzielić, a wtedy otrzymamy o wiele więcej - mówił w kazaniu.

- Stowarzyszenie Masz Talent jest skierowane do każdego człowieka - mówi Katarzyna Wilczek, prezes. - Każdy posiada jakiś talent, który jest darem od Boga i powołaniem, żeby go rozwijać i dzielić się nim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL