Nowy Numer 21/2019 Archiwum

Zmarł ks. Alfred Klimek

Pogrzeb odbędzie się w środę 8 kwietnia w Poniszowicach.

Ks. Alfred Klimek, emerytowany proboszcz parafii Narodzenia Św. Jana Chrzciciela i Matki Boskiej Częstochowskiej w Poniszowicach zmarł 31 marca w wieku 78 lat. Urodził się 17 lipca 1936 roku w Rozmierce, święcenia kapłańskie przyjął 23 czerwca 1963 roku w Opolu. Proboszczem w Poniszowicach był od 1974 roku do 2006 roku, gdy przeszedł na emeryturę. Wcześniej pracował w Bierdzanach, w Zabrzu na Zandce w parafii Ducha Świętego i w Gliwicach w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła.   

Ceremonie pogrzebowe odbędą się w kościele w Poniszowicach:  7 kwietnia o 17.00 – eksporta, a 8 kwietnia o 11.00 – pogrzeb.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL