Nowy numer 25/2018 Archiwum

Spowiedź aż do północy

Noc Konfesjonałów w niektórych kościołach w Gliwicach, Zabrzu i Bytomiu. Z sakramentu pokuty i pojednania można korzystać w nich nawet do 0.00.

Noc Konfesjonałów z inicjatywy Sekcji ds. Nowej Ewangelizacji gliwickiej kurii odbywa się w diecezji od czterech lat. W ubiegłym roku do Gliwic i Zabrza dołączył Bytom.

W Gliwicach spowiedź od 20.00 do północy odbędzie się 30 marca (Wielki Poniedziałek) w kościele Ducha Świętego (Ostropa) i 31 marca (Wielki Wtorek) w trzech kościołach: Chrystusa Króla (ul. Okrzei 31), Podwyższenia Krzyża Świętego (u redemptorystów) i NMP Matki Kościoła (na Sikorniku).

W Zabrzu 31 marca (Wielki Wtorek) od 20.00 do północy Noc Konfesjonałów będzie w kościołach: św. Anny (ul. 3 Maja 18) i dwóch w Mikulczycach - św. Wawrzyńca i św. Teresy. 3 kwietnia (Wielki Piątek) w kościele św. Wojciecha (na os. Kopernika) spowiedź będzie trwała od 20.00 do północy, a w kościele Niepokalanego Serca NMP (u franciszkanów) od 20.00 do 22.00.

Natomiast w Bytomiu w kościele Trójcy Świętej spowiedź będzie 31 marca (Wielki Wtorek) od 20.00 do północy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma