Nowy numer 25/2018 Archiwum

Spłonął autobus podczas kursu

Dziś rano ok. godz. 8 zapalił się autobus linii nr 180. Do zdarzenia doszło niemal w szczerym polu, między miejscowościami Jasiona i Wojska w powiecie tarnogórskim. Pasażerom i kierowcy udało się opuścić pojazd w ostatniej chwili.

Dokładne przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się w tylnej części pojazdu, prawdopodobnie w komorze silnika.

W tym czasie autobusem podróżowało około 10 pasażerów. Kierowca w porę zauważył problem i udało mu się zatrzymać pojazd. Wszystkie osoby uciekły w ostatniej chwili, nikt nie został ranny.

Pomimo szybkiej interwencji strażaków, nie udało się ugasić pożaru. Pojazd należący do Międzygminnego Związku Komunikacji Pasażerskiej doszczętnie spłonął. Po jego usunięciu na jezdni i poboczu pozostał wypalony ślad.

Ze spalonego autobusu zostały tylko zgliszcza   Ze spalonego autobusu zostały tylko zgliszcza Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma