GN 32/2018 Archiwum

Dla alkoholików, ich rodzin i...

Ks. Władysław Zązel będzie głosić w Koszęcinie II Diecezjalne Rekolekcje Trzeźwościowe.

Odbędą się one w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, znanej z wieloletniej pracy z alkoholikami. Rekolekcjonista, ks. Władysław Zązel, jest kapelanem Związku Podhalan, należy do Zespołu Apostolstwa Trzeźwości przy Konferencji Episkopatu Polski i jest diecezjalnym duszpasterzem trzeźwości w diecezji bielsko-żywieckiej.

Rekolekcje rozpoczną się w piątek 20 lutego o 19.00 od Drogi Krzyżowej. Po niej odbędzie się konferencja „Pokusa i grzech”. W sobotę o 15.00 rozpocznie się Godzina Miłosierdzia Bożego z prośbą o trzeźwość narodu. O 16.00 w salkach parafialnych odbędą się otwarte meetingi AA i AL-ANON dla wszystkich zainteresowanych. Od 18.00 księża będą spowiadać uzależnionych i ich rodziny. O 19.00 sprawowana będzie Msza św. z nauką „Nadzieja i uwolnienie”. Przewidziane są także świadectwa Anonimowych Alkoholików. Niedziela będzie dniem rodzin z błogosławieństwem małżeństw. O 19.30 uczestnicy rekolekcji spotkają się na Mszy św., podczas której odbędzie się nauka „Macierzyństwo – dziedzictwo, którego nie można zmarnować”. Na zakończenie planowane jest zawierzenie rodzin Matce Bożej – najlepszej z matek.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma