Nowy numer 33/2018 Archiwum

Jonasz, św. Łukasz i Dzieje Apostolskie

Konkurs dla młodzieży ponadgimnazjalnej.

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana zaprasza młodzież ponadgimnazjalną do udziału w XIX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej.

W tym roku tematem będą Księga Jonasza, Ewangelia wg św. Łukasza oraz Dzieje Apostolskie. Tekstem źródłowym jest Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu w najnowszym przekładzie z języków oryginalnych z komentarzem (Edycja Świętego Pawła, 2009).

Rejestracja szkół ponadgimnazjalnych odbywa się do 9 marca drogą elektroniczną na specjalnym formularzu znajdującym się na stronie www.okwb.pl. Na laureatów czekają m.in. indeksy na uczelnie wyższe, zagraniczne pielgrzymki oraz cenne upominki rzeczowe. Eliminacje w zgłoszonych szkołach odbędą się 24 marca, etap diecezjalny – 21 kwietnia.

Regulamin konkursu jest do pobrania poniżej.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma