Nowy numer 33/2018 Archiwum

Siedem utworów przed narodzeniem

Posłuchaj nagrania z koncertu kolęd i czuwania przed Pasterką w wykonaniu zespołu młodzieżowego z parafii Matki Bożej Królowej Pokoju w Tarnowskich Górach.

Czuwanie dla młodzieży połączone z koncertem kolęd i pastorałek przed Pasterką w tarnogórskim "Konwikcie" to już tradycja. Choć w ciągu wielu lat skład zespołu zmieniał się niejednokrotnie, jedno nie zmieniło się wcale - kościół pełny po brzegi.

Posłuchać przychodzą nie tylko młodzi. I nie tylko po to, by odpowiednio wcześniej zająć sobie miejsce w ławce. Zespół z roku na rok sam podnosi sobie poprzeczkę, wzbogacając aranżację i wprowadzając kolejne instrumenty. Próby przed występem w tę jedyną, wyjątkową noc zaczynają się już kilka tygodni wcześniej.

W tym roku w repertuarze znalazło się 7 utworów. Mniej lub bardziej znanych, wykonywanych też w poprzednich latach lub zupełnie nowych. Koncertu wraz z rozważaniami możesz posłuchać, klikając w film poniżej.

Pasterka 2014
TheLemmingOfficial

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma