Nowy numer 21/2018 Archiwum

Na koncert i po choinkę

W sobotę 20 grudnia w kaplicy pałacowej w Koszęcinie zaśpiewa "Śląsk” i inne zespoły. Będzie też jarmark świąteczny.

Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” zaprasza do wspólnego kolędowania w Koszęcinie. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 20 grudnia w siedzibie zespołu. Koncert zaplanowano w kameralnej sali koncertowej w Kaplicy Pałacowej.

Wystąpią też inne zespoły: chór „Lutnia” z Koszęcina, chór „Canzona” z Kochanowic, zespół wokalny „Laetitia Cantus” z Zabrza, chór „Hejnał” ze Strzebinia, Chór „Magnificat” z Czuchowa, Chór Chłopięcy Śląskie Słowiki, a także inni wykonawcy. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Już od godziny 16.00 jarmark świąteczny. Będzie kupić wyroby rękodzielnicze, opłatki i świece wigilijne oraz świąteczne potrawy i napoje. A nawet… choinki.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma