Nowy numer 33/2018 Archiwum

Noc konfesjonałów w trzech miastach

W Gliwicach, Zabrzu i Bytomiu 22 grudnia, w poniedziałek przed świętami Bożego Narodzenia, księża będą spowiadać aż do północy.

Noc konfesjonałów odbędzie się w trzech miastach. W wybranych kościołach możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania będzie w godzinach od 20.00 do 24.00. Zachęca do tego Sekcja ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezji Gliwickiej, która po raz kolejny organizuje Noc Konfesjonałów.

W Gliwicach spowiedź będzie w kościołach: Chrystusa Króla (ul. Okrzei 31), Podwyższenia Krzyża Świętego (u redemptorystów, ul. Daszyńskiego 2), Ducha Świętego (w Ostropie), Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła (na os. Sikornik). W Zabrzu w kościołach: św. Anny (ul. 3 Maja 18), św. Wojciecha (na osiedlu Kopernik) i św. Wawrzyńca (w Mikulczycach), a w Bytomiu w kościele Trójcy Świętej (ul. Kwietniewskiego 1).


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma