Nowy numer 21/2018 Archiwum

Ta Iskra ma moc

Podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Gliwicach swoimi talentami zapukali do drzwi świata.

Na terenie Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Gliwickiej 30 listopada odbyło się Integracyjne Spotkanie Kiermaszowe Radosnych Aniołów „Iskra 2014”. Spotkanie i koncert poprowadziła Bernadeta Kowalska wraz z przyjaciółmi.

Wydarzeniu towarzyszył cytat z „Małego Księcia” Antoine'a de Saint-Exupery’ego: „Najważniejsze jest niewidoczne...”. Wśród atrakcji znalazły się niespodzianka z choinką, świąteczne pierniki oraz ciepły poczęstunek.

Dla uczestników WTZ spotkanie i kiermasz były okazją do zaprezentowania swoich wyrobów. Ci, którzy kupowali wykonane przez nich ozdoby, mieli pewność, że świeczka czy ozdoba to nie tylko przedmiot, który posłuży w nadchodzącym czasie za element dekoracji, ale przede wszystkim mała cząstka ich twórców. W swoje dzieła wkładają bowiem całe swoje serce i talent.

Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na rehabilitację społeczną podopiecznych WTZ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma