Nowy numer 21/2018 Archiwum

Trwają Regionalne Dni Kultury Chrześcijańskiej

W Kochanowicach szukają ukrytych talentów. Nie tylko wśród dzieci.

W kościele pw. św. Wawrzyńca rozpoczęły się XVI Regionalne Dni Kultury Chrześcijańskiej. Mszę świętą w intencji mieszkańców powiatu lublinieckiego odprawił bp Antoni Długosz. Po Eucharystii dziecięcy chór z Kochcic wraz z trio Marią Boczoń, Teresą Wujec i Krzysztofem Poradą zaprezentowali spektakl pt. „Santo Subito”.

Równocześnie już od południa przed GCKiI stał autobus do poboru krwi, gdzie organizatorzy częstowali gości papieskimi kremówkami i rozdawali balony.

Na jutro w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach przewidziane jest wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Moja rodzina żyje z Bogiem”. Jego uczestnicy - zarówno uczniowie, jak i dorośli - rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych.

Dwudniową imprezę zakończy występ wokalny Adwentystów Dnia Siódmego i koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma