Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Randka małżeńska

Młodsi i starsi, z długim stażem i ci, którzy dopiero rozpoczęli wspólną drogę. Propozycja jest dla wszystkich.

Podobnie jak w ubiegłym roku, Sekcja ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezji Gliwickiej zaprasza na „Randkę małżeńską”. Oprócz tego, że pary spędzą ze sobą ten wieczór, będą miały okazję spotkać się z zaproszonym gościem. A będzie nim Ireneusz Krosny, aktor i mim, który będzie mówił na temat duchowości ciała i komunikacji małżeńskiej. Zaplanowana jest również zabawa taneczna.

Proponowane są dwa terminy spotkania. 4 listopada w Hotelu Mikulski w Gliwicach (ul. Dąbrowskiego 24) i 5 listopada w Hotel Diament w Zabrzu (ul. Cisowa 4). Rozpoczęcie o godz. 19.00, a zakończenie o 22.00. Koszt dla pary to 50 zł.

Zapisy: Jolanta Zalewska, tel.: 32/270 58 30 lub 781 291 295, e-mail: j.zalewska.sne@gmail.com. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: www.ne.kuria.gliwice.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma