Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wolontariusze na dwie godziny

Gliwickie hospicjum poszukuje wolontariuszy na kwestę we Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny.

W akcję mogą włączyć się całe rodziny lub osoby indywidualne. Celem zbiórki pieniędzy jest wsparcie bieżącej działalności Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych "Hospicjum" w Gliwicach. Będzie to już 15. kwesta hospicjum, tym razem największa, poszerzona o cmentarze w Knurowie. Żeby się powiodła, potrzebnych jest około 600 wolontariuszy!

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą internetową przez stronę www.hospicjum.gliwice.pl, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły organizacyjne. Kwesta odbywać się będzie 1 i 2 listopada na wielu cmentarzach Gliwic i Knurowa (ich wykaz znajduje się w formularzu zgłoszenia). Każdy wolontariusz może sobie wybrać termin i miejsce, gdzie będzie dyżurować przez dwie godziny od 9.00 do 17.00. Jedna osoba może kwestować na kilka zmian i w dwóch różnych dniach. Młodzież niepełnoletnia musi przedstawić zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na udział w akcji. Dni odbioru puszek na zbiórkę to: 27 października od 10.00 do 17.30, 28 października od 14.00 do 19.00, 29 października od 13.00 do 18.00 i 30 października od 7.00 do 14.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma