Nowy Numer 29/2018 Archiwum

30 zdjęć na 30 lat

Już dzisiaj w Stacji Artystycznej Rynek, a jutro w CH Forum w Gliwicach otwarte zostaną dwie wystawy fotografii Wojciecha Barana.

Przygotowane zostały na jubileusz jego pracy i zarazem pasji fotoreporterskiej. W Stacji Artystycznej Rynek pokazana zostanie wystawa jego zdjęć zatytułowana „Gliwice w chmurach”.

Natomiast jutro, 11 października, o godz. 15 odbędzie się otwarcie drugiej dużej wystawy w Centrum Handlowym Forum. Znajdzie się na niej 30 zdjęć wybranych przez autora, który mówi, że będą na nich bliskie mu osoby i miejsca. Więc pojawią się dwa szczególne dla niego miasta – Gliwice i Gdańsk. Chce też pokazać zdjęcia ze spotkań papieskich, na pewno w tej trzydziestce będą te zrobione w bliskich mu gliwickich kościołach - ormiańskim i franciszkańskim. Ale też stare zdjęcie z festiwalu w Jarocinie…

– Dużo przebywam wśród ludzi i robię zdjęcia przede wszystkim dla ludzi – mówi Wojtek Baran, dlatego CH „Forum” jest świetnym miejscem na taką wystawę. W czasie jutrzejszego otwarcia wystawy wystąpią gliwicki raper Skorup i Orkiestra Dęta z Poniszowic.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma