Nowy Numer 29/2018 Archiwum

30 zdjęć na 30 lat

Wojtka Barana krążącego po mieście z nieodłącznym aparatem fotograficznym zna wielu. Niewielu wie, że robi zdjęcia już od tylu lat.

Na 30-lecie jego pracy przygotowano wystawę w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach. Znajdzie się na niej 30 zdjęć wybranych przez autora, który mówi, że będą na nich bliskie mu osoby i miejsca. Pojawią się zatem dwa szczególne dla niego miasta – Gliwice i Gdańsk.

Chce też pokazać zdjęcia ze spotkań papieskich, na pewno w tej trzydziestce będą także te zrobione w bliskich mu gliwickich kościołach – ormiańskim i franciszkańskim. Ale też stare zdjęcie z festiwalu w Jarocinie… – Dużo przebywam wśród ludzi i robię zdjęcia przede wszystkim dla ludzi – mówi Wojtek Baran, dlatego CH Forum jest świetnym miejscem na wystawę jego fotografii, która zostanie otwarta 11 października o godz. 15. Będą rozstawione w różnych częściach całego gmachu. Dzień wcześniej, 10 października, wystawa jego zdjęć pt. „Gliwice w chmurach” otwarta zostanie w Stacji Artystycznej Rynek.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma