Nowy numer 17/2024 Archiwum

Wyjdą na ulice miast

Międzynarodowa akcja „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata" odbędzie się już po raz ósmy.

Wyjdą na ulice miast   Ubiegłoroczna modlitwa na rynku w Tarnowskich Górach Małgorzata Gajos

W najbliższą niedzielę 28 września o godzinie 15.00 w różnych miejscach na świecie. o tej samej porze na ulicach, placach, skwerach ludzie w tej modlitwie będą powierzać Bogu siebie i sprawy całego świata. Organizatorzy zachęcają, żeby dołączyć do tych, którzy już zaplanowali miejsca spotkania lub jeszcze zorganizować modlitwę u siebie.

Wyjdą na ulice miast   Plakat zapraszający do wspólnej modlitwy www.iskra.info.pl. Wszystkie punkty, gdzie planowana jest koronka znajdują się na stronie internetowej www.iskra.info.pl. Na liście miast, które dołączyły do Iskry Bożego Miłosierdzia jest kilka z naszej diecezji.

Oddział Akcji Katolickiej w parafii św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach zaprasza do wspólnej modlitwy przy krzyżu na placu kościelnym i w Czechowicach na skrzyżowaniu ulic Strzelców Bytomskich i Kolejowej.

Natomiast w Tarnowskich Górach miejscem spotkania będzie rynek. Modlitwa odbędzie się przy ratuszu i poprowadzi ją młodzież salezjańska z kapłanem i koordynatorzy z pobliskich parafii.

W Lublińcu modlitwa odbędzie się w oblackiej parafii św. Stanisława Kostki. Do odmawiania koronki dołączają się też pracownicy Konsorcjum Ochrony Kopalń z Zabrza.


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy