Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Wyjdą na ulice miast

Międzynarodowa akcja „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata" odbędzie się już po raz ósmy.

Ubiegłoroczna modlitwa na rynku w Tarnowskich Górach   Ubiegłoroczna modlitwa na rynku w Tarnowskich Górach Małgorzata Gajos

W najbliższą niedzielę 28 września o godzinie 15.00 w różnych miejscach na świecie. o tej samej porze na ulicach, placach, skwerach ludzie w tej modlitwie będą powierzać Bogu siebie i sprawy całego świata. Organizatorzy zachęcają, żeby dołączyć do tych, którzy już zaplanowali miejsca spotkania lub jeszcze zorganizować modlitwę u siebie.

Plakat zapraszający do wspólnej modlitwy   Plakat zapraszający do wspólnej modlitwy www.iskra.info.pl. Wszystkie punkty, gdzie planowana jest koronka znajdują się na stronie internetowej www.iskra.info.pl. Na liście miast, które dołączyły do Iskry Bożego Miłosierdzia jest kilka z naszej diecezji.

Oddział Akcji Katolickiej w parafii św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach zaprasza do wspólnej modlitwy przy krzyżu na placu kościelnym i w Czechowicach na skrzyżowaniu ulic Strzelców Bytomskich i Kolejowej.

Natomiast w Tarnowskich Górach miejscem spotkania będzie rynek. Modlitwa odbędzie się przy ratuszu i poprowadzi ją młodzież salezjańska z kapłanem i koordynatorzy z pobliskich parafii.

W Lublińcu modlitwa odbędzie się w oblackiej parafii św. Stanisława Kostki. Do odmawiania koronki dołączają się też pracownicy Konsorcjum Ochrony Kopalń z Zabrza.


 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma